کد خبر : 5954
Print
نامه ی رسیده:

به نام ما به کام دیگران

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۱

سبزوارنگار/به نام ما به کام دیگران با تدبیر و امید و مردم باوری و عدالت محوری نمایان: 

چندیست به هزاران قلم و اشاره و کلام و خطابه و کتیبه و امضای جماعت نجیب معلم ایثارگر سال های متمادی این نظام مقدس سخن از رفع تبعیض و احقاق حقوق از دست رفته و ضایع شده این قشر در بوق کرنا شده و فارغ از هرگونه شائبه کار سیاسی و مشکل آفرینی کشور و نظام و فقط در راستای پیگیری حقوق صنفی، صدای اعتراض خود را از نامتناسب بودن وضعیت و معیشت با شأن والای معلمی بلند کرده است که اگر جای استدلال و بحث و گفتگوی منطقی و روشنگرانه هم باشد با کمال میل در هر کرسی خردورزی منصفانه حاضر و بیان می دارد، دریغ از کمتر توجه و گفتاری در حق دادن یا ندادن از سوی یک مسؤول مرتبط مملکتی متأسفانه وزارت مطبوع تا دولت تدبیر !!! وامید!!!!(زهی امید باطل)

بماند حتی شنیده شد رئیس خانه ی ملت!!نامه 6هزار امضاء معلم را تحویل نگرفته و جالب این که بیان دارد معلمین بیشتر از حقشان هم می گیرند(نقل به مضمون).

دریغ و درد که در کمال سکوت از وزیر محترم و هیچ مقام نهاد ریاست جمهوری جز بسنده کردن به خبرها و مژده های واهی و پوچ و کذب و بی اساس مبنی بر واریز تمام مطالبات تا پایان بهمن و بدل به 33واریز یک ماه و اندی حق التدریس در قالب گول زننده و فریبنده و توهین آمیز33درصد 5ماهه حق التدریس و منحرف کردن اصل موضوع مطالبه یعنی رفع تبعیض حقوق و افزایش اصل حق شأن معلمی، تازه به شکل دهن کجی نظاره گر باشیم که با امضای معاون محترم رئیس جمهور دستور افزایش35درصدی دریافتی کارکنان ستادی نهاد و دوایر اداری وابسته به ریاست جمهوری و وزارتخانه ها صادر شود و باز در حالی که اجحاف آشکار و ظلم فاحش تضییع حق درصد فوق العاده شغلی در سطوح میزان مدارک تحصیلی که از نفس خسته و دردمند و استضعاف شده معلم مفلوک بیرون می آید، در کمال دهن کجی و سکوت تحقیر آمیز شاهد تبعیض و اقدام فوری افزایش 400 تا 800و اندی هزار تومانی حقوق کامندان بانک های دولتی باز هم بادستور و امضای معاون ریاست جمهوری هستیم.

در این کشور چه خبر است؟ واین دولت که خود را دولت تدبیر و امید و محکم به پشتیبانی ملت و حامی و منادی فرهنگ و علم و فناوری و هنر می داند اینگونه منزلت و حیثیت معلم را پاس می دارد!

شما که تحصن را در این موقعیت فعلی مناسب نمی دانید چرا به خود اجازه حتی اظهار نظر یا استدلال به حق یاناحق بودن ادعای به حق معلمین در فراوانی کل کشور نمی دهید؟

در پایان ناگفته نگذارم اگر نگران مشکل آفرینی برای نظام حتی از جانب جماعت نجیب و بردبار و ستمدیده معلم هستید بدانید قوانینی در عالم هستی برقرار و حاکم است که هیچ نظامی از ان مستثنی نیست و یکی آن که " الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم "! یقیناً این آخرین فریاد و ناله نخواهد بود و معلم با همه نجابت همیشه اینگونه صبور نخواهد ماند.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
مردم و مسؤولین

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

وضعیت مرکز معاینه فنی خودرو سبک بیهقی سبزوار افتضاح است

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

گریس چرخ های بوروکراسی

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

از انقلاب دفاع می کنم

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

سهم خواهی بی ثمر

انتقاد حق مردم است

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

همنوایی با معترضان با هدف انتقام انتخاباتی از دولت غلط بود

دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تشکیل می شود

شفافیت؛ مهمترین رکن بودجه97 است

حوزه‌های علمیه نباید آلوده به بودجه‌های دولتی شوند

دولت؛ بازنگری اساسی در هزینه‌های غیرضروری مبتنی بر رانت انجام نداده است

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟

استبداد راه را بر فریب و دورویی باز می‌کند

علوم اجتماعی و محدودیت‌های قدرت

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم