کد خبر : 6119
Print
سبزوارنگار

درباره توهین احسان علیخانی مجری شبکه 3 به فرهنگیان

پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۶

Image title
سبزوارنگار/جالب است در دوره ای که صدای معلمان دلیر، سخاوتمند، ایثارگر و از خود گذشته این مرز و بوم به علت تبیعض های بی خردانه دولتمردان قبلی و فعلی در تمام جهان پیچیده و تمامی خبرگزاری های خارجی به نوعی مطلوب و نامطلوب به انعکاس اعتراض فرهنگیان ایران پرداخته اند، جناب آقای احسان علیخانی مهره ای از طرف مسئولین سیمای جمهوری اسلامی شده تا از اثرات این اعتراضات در بین مردم عادی بکاهد و معلمان دلسوز را افرادی بی احساس جلوه دهد. ولی جناب آقای علیخانی و روسای والامقام صدا و سیما ایران، شماها با پخش این کلیپ و دعوت آقا بیژن و مصاحبه با خانواده او چند مورد را برای ایرانیان شریف به طور واضح نمایش دادید.

1- اگر برای شما احساسات دانش آموزان مهم است چرا دانش آموزان دختر آتش گرفته و چهره معصوم از دست داده مدارس غیر استاندارد شهرهای مختلف را از یاد برده اید و پیگیر احساسات آن ها و خانواده مظلومشان نیستید؟

2- اگر شما می خواهید به مردم نشان دهید که به آینده دانش اموزان ایران می اندیشید به دولتمردان بگویید که به چه دلیل افراد بی سواد و آموزش ندیده را به عنوان سرباز معلم به کلاس درس وارد می کند؟ آیا غیر از دو دلیل دارد؛ اول صرفه جویی در بار مالی و دوم جایگاهی برای افراد پارتی دار تا از اعزام به خدمت سربازی سر باز زنند و دردانه هاشان در محلی امن و بی خطر بدون تکان خوردن آب در شکمشان دوران خدمت سربازی را تمام کنند.

3- اگر شما به فکر احساسات دانش اموزان هستید لطف کرده از دانش آموزانی سراغ بگیرید که تا خواهرشان از مدرسه برنگردد؛ نمی تواند به مدرسه برود، چرا که با مانتو و کفش خواهرش به مدرسه می رود.

4- چرا به فکر احساسات بسیاری از دانش آموزانی نیستند که بعد از مدرسه باید در خیابان گل فروشی و سیگار فروشی کنند و سر چهار راه شیشه اتومبیل مردم را تمیز کنند تا کمک خرج خانواده باشند؟

5- جنابان دلسوز و احساساتی؛ چرا شما به فکر احساس معلم فرزندانتان نیستید تا بتوانند به دور از هر گونه دغدغه مالی اقدام به آموزش دانش آموزان کنند؟

6- شما دلسوزان نظام آموزشی چرا هرگز توان نشان دادن احساسات جریحه دار شده معلمان نیستید؟ چون باید سنگ زیرین آسیاب باشند؟

7- بگویید چرا کشته شده دبیر ایران عزیز توسط دانش آموزش احساسات شما را برانگیخته نمی کند؟

8- چرا مورد حمله قرار گرفتن دبیر در مدرسه توسط والدین صاحب مقام در استان خوزستان برای شما مهم نیست؟

9- چرا به حضور معلمی شرفیاب نمی شوید که برای نجات جان دانش آموزش کلیه خود را بدون هیچ گونه برپائی هیاهو و تبلیغاتی و بدون هیچ چشمداشت مالی اهدا می کند؟

10- چرا به داد مدیر مدرسه و معلم ورزشی نمی رسید که به خاطر زمین خوردن دانش آموز در زنگ ورزش و شکستن دستش در حیاط آسفالت از طرف قاضی عادل محکوم به پرداخت دیه می شوند چرا که زمین ورزش مدرسه چمن کاری نشده؟ جل الخالق

11- چرا حاضر نیستید برای معلمانی که هنگام رفتن به مدرسه بر اثر تصادف در جاده های استاندارد !!!!! دسته جمعی جان خود را از دست می دهند فاتحهای بخوانید؟

12- چرا از خانواده معلمانی که در سال تحصیلی اخیر در منطقه بلوچستان بی گناه و فقط به جرم گسترش فرهنگ در آن منطقه ترور و به شهادت رسیدن دعوت نمی کنید تا معلوم شود که رسالت این گروه از جامعه فقط مختص کلاس ها نیست بلکه مدافعان اصلی انقلاب نیز همین عزیزانند.

در پایان بدانید که فرهنگیان بزرگترین قشر تحصیل کرده و فرخنده این دیارند. پس لطفاً با احساسات این جامعه فرهیخته بازی نکنید که بازنده شمایید.

شرم بر پا کنندگان برنامه بهار نارنج و مجری چاپلوس آن.

جمعی از فرهنگیان

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
رضا صابري
۱۳۹۴/۱/۱۶ ۰۸:۰۲
7 0
افرين مرحبا بر فرهنگيان ديار سربدارن
محمد زارع
۱۳۹۴/۱/۲۰ ۱۰:۴۶
5 0
باسلام از بیان مطالب بالا متشکرم .از رسانه میلی میخواهم که بجای اینکه وطیفه روابط عمومی ادارات بویژه استانداریهای استانها باشد به رسالت انقلابی وانعکاس شفاف مشکلات اقشار جامعه بدون تبعیض بپردازد. وقتی که صحنه غیراخلاقی شیث رضایی ونصرتی را که هیچ کس ندیده بود رسانه ای میکنید خوب است اما حقوق مسلم وقانونی معلمان این نظام اسلامی را سانسور میکنید . وقتی بی بی سی پخش میکند ناچار میشوید گوشه ای برزسی کنید .همه معلمان به نظام وولایت علاقمند وپایبندند شما به فکر کارمندان و هنرمندانتان مثل ح. گ ف و...... ها باشید که از مدرسه شما فارغ التحصیل بی اخلاقی ها شدند . اشاعه شهوترانی وتجمل از قاب سیمای شما وجشنها ودکوراسیون شما ومدل موهای برنامه شما دانش اموزان را به انحراف میکشاند ودر سالهای اینده بمب بی اخلاقی برای بانوان وجوانان را شما از امروز وسالهای قبل کلید زده اید.برای شما یک ببر وگوسفند از حقوق معلمان بالاتر است .از عملکرد شما به رهبرانقلاب شکایت می بریم وتنها کسی که قدر معلم را میداند ومیتواند مشکلات مادی ومنزلتی معلمان را رفع نماید خود ایشان هستند ونه وزیر ونه رییس جمهور هیچیک عرضه ندارند واستعفا یا عزل وبرکناری وزیر ناکارمد مرحم زخم معلمان است .والسلام
محمد
۱۳۹۴/۱/۲۲ ۰۷:۲۷
5 1
ياد اشك تمساح اين اقا در برنامه ماه عسل افتادم
همکار فرهنگی
۱۳۹۴/۱/۲۸ ۱۰:۲۴
0 1
منزلت و مقام معلم هرگز به وسیله افراد بی سوادی مانند علیخانی زیر سوال نمی رود!!! علیخانی فقط برای گفتگو کردن با پیر زن ها درست شده است و در حدی نیست که در باره معلم نظر بدهد!!
مردم و مسؤولین

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

وضعیت مرکز معاینه فنی خودرو سبک بیهقی سبزوار افتضاح است

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

گریس چرخ های بوروکراسی

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

از انقلاب دفاع می کنم

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

سهم خواهی بی ثمر

انتقاد حق مردم است

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

همنوایی با معترضان با هدف انتقام انتخاباتی از دولت غلط بود

دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تشکیل می شود

شفافیت؛ مهمترین رکن بودجه97 است

حوزه‌های علمیه نباید آلوده به بودجه‌های دولتی شوند

دولت؛ بازنگری اساسی در هزینه‌های غیرضروری مبتنی بر رانت انجام نداده است

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟

استبداد راه را بر فریب و دورویی باز می‌کند

علوم اجتماعی و محدودیت‌های قدرت

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم