کد خبر : 6214
Print
مدیرعامل سازمان پارک های سبزوار:

تحول سازمان پارک ها در سال ۹۴ در دستور کار است

شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۹

سبزوارنگار/مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سبزوار گفت: آنچه در آستانه نوروز حوزه فضای سبز شهری صورت گرفت ذره ای ناچیز از تلاش صادقانه سازمان ها پارک بود تا سبزوار به مقتضای زمانی رنگ و بوی بهار به خود بگیرد.

Image titleسبزوارنگار/مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سبزوار گفت: آنچه در آستانه نوروز حوزه فضای سبز شهری صورت گرفت ذره ای ناچیز از تلاش صادقانه سازمان ها پارک بود تا سبزوار به مقتضای زمانی رنگ و بوی بهار به خود بگیرد.

به گزارش مجله اینترنتی سبزوارنگار به نقل از روابط عمومی شهرداری سبزوار، حسین بیدی با بیان اینکه سبزوار شایسته بهترین هاست، افزود: هنوز با نقطه مطلوب در حوزه فضای سبز شهری فاصله داریم، تلاش می کنیم زیبایی سبزوار را در آینده ای نه چندان دور آنچنان که شایسته کهن شهر دیار سربداران است به ارمغان بیاوریم.

وی با تاکید بر اینکه سبزوار در استانه فصل بهار سبزوار در مدت زمانی کوتاه رنگ و بوی بهاری به خود گرفت، اظهار داشت: مشارکت، همراهی، حضور و نگهداری شهروندان سبزواری در گل های کاشت شده در سطح شهر ما را بر آن داشت تا سبزوار را در طول سال بهاری نگه داریم.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سبزوار گلکاری و اجرای طرح نجات خیابان بیهق به عنوان قدیمی ترین خیابان سبزوار را یکی از ماندگارترین اقدامات سازمان پارک ها بیان کرد و گفت: با همراهی و مشارکت شهروندان این خیابان پس از اجرای طرح آبیاری قطره ای مزین به انواع گل های دائمی بهاری شد.

بیدی در ادامه در پاسخ به پرسشی مبنی بر برنامه های پیش روی این سازمان در سال جاری، گفت: در سال ۹۴ برنامه تحول سازمان پارک ها و فضای سبز در دستور کار است.

وی ادامه داد: بسیاری از اقدامات علمی، اصولی و زیربنایی در سازمان انجام و طرح های مطالعاتی به عنوان موضوع اصلی کار حالت تازه ای به خود گرفته و امید است با همراهی ، همدلی و همزبانی سایر ادارات به نقطه مطلوب برسیم.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سبزوار گفت: در این راستا در آستانه بهار سازمان نقطه صفر سبزوار یعنی مبدا ورودی بارگاه منور رضوی میدان سربداران را نقطه هدف قرار داد تا علاوه بر بخشیدن رنگ و بوی بهاری به این میدان جبران اعتماد و اطمینان مردم را نیز بدهیم.

بیدی در پاسخ به سوالی دیگر که آیا سبزوار تا پایان سال فصولی بهاری خواهد داشت، تصریح کرد: تلاش بر این است با کار علمی در سازمان بتوانیم تنوع گیاهی را در حوزه فضای سبز شهری و زیباشناختی آن در هر فصل به منحصه ظهور بنشانیم و زیبایی و نشاط را به شهروندان در هر فصل هدیه دهیم.

وی ادامه داد: مردم سبزوار زیبا پسند هستند و زیبایی را دوست دارند سازمان پارک ها تلاش کرد در آستانه بهار و نوروز ۹۴ سبزوار را شهری، شاداب، روشن و پارک ها را با این مهم عاری از بزه کاری و ناهنجاری های اجتماعی کند.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سبزوار با تاکید بر اینکه خاموش شدن چراغ های معابر، میادین و بلوارها با این مهم منافات دارد، ضمن تقدیر از اداره برق سبزوار گفت: خاموشی اخیر معابر ، میادین و بلوارها طی یک ناهمانگی صورت گرفت که در حال برطرف شدن است.

وی ابراز امیدواری کرد با همراهی ادارات سبزوار خصوصا اداره برق سلامت، امنیت و نشاط اجتماعی در فضای سبز شهری سبزوار بیش از گذشته افزون شود.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
گزارش و گفت و گو

لزوم همکاری تمام نهادها برای مقابله با تکدی گری در سبزوار

مشکل اصلاح‌طلبان این است که نمی‌گویند چگونه می‌خواهند شعارهای خود را محقق کنند

امور شرعی با اجبار و تحمیل سازگار نیست

تحمل جامعه؛ حدی دارد

حکیم سبزواری به عنوان خاتم الفلاسفه شناخته می شود

مشکلات حاشیه شهر سبزوار

علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

عبور از روحانی به عبور از نظام متصل می شود

نشست خبری مسؤولین دانشگاه حکیم سبزواری با اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد

رئیس جمهور کمتر از 15 درصد قدرت را در اختیار دارد

مشاورین مدیر آموزش و پرورش سبزوار انتخاب شدند

عرصه سیاست جایی برای ایده آل‌گرایی‌نیست!

ازدواج و اشتغال؛ بیش ترین دلیل ترک تحصیل دانش آموزان است

آیین نامه دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تدوین شد

همنوایی با معترضان با هدف انتقام انتخاباتی از دولت غلط بود

چالش تعطیلی شهربازی سبزوار به روایت سرمایه گذار، شهرداری و اداره برق

دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تشکیل می شود

شفافیت؛ مهمترین رکن بودجه97 است

استبداد راه را بر فریب و دورویی باز می‌کند

مهمترین اولویت های شورای اسلامی شهر سبزوار

همکاری با انجمن اسلامی معلمان برای ما افتخار است

معلمان گاهی به خاطر مطالبات صنفی، برچسب ضد امنیتی می خورند

سرمایه داروسازی طاها، طی سی ماه گذشته، 6برابر شده است

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم

گزارش صد‌ روزه و وعده‌هايي که اجرايي نشد!

سخنگوی رسمی انجمن اسلامی معلمان سبزوار معرفی شد

هیأت رئیسه و مسؤولین کمیته های انجمن اسلامی معلمان سبزوار انتخاب شدند

دومین مجمع عمومی انجمن اسلامی معلمان سبزوار برگزار شد

درخواست پست توسط برخی اصلاح طلبان از روحانی؛ وهن اصلاح طلبی است