کد خبر : 6857
Print
سبزوارنگار

حرف حساب شهروند سبزواری

سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۸

سبزوارنگار/يكي از شهروندان سبزواري كه جزو خانواده شاهد سبزوار است با انعكاس مشكل خود در برنامه زنده تلويزيوني حرف حساب شبكه يك سيما خواستار حل مشكل خود شد.

Image titleسبزوارنگار/يكي از شهروندان سبزواري كه جزو خانواده شاهد سبزوار است با انعكاس مشكل خود در برنامه زنده تلويزيوني حرف حساب شبكه يك سيما خواستار حل مشكل خود شد.

به گزارش مجله اینترنتی سبزوارنگار به نقل از روابط عمومي شهرداري سبزوار، اين شهروند سبزواري در بيان مشكل خود گفت: اینجانب حوریه ی رازقندی پس از درگذشت همسرم و تنهایی ناگزیر، منزل مسکونی در حال تخریب خود را به مساحت ۹۰ متر مربع با اجازه ی شهردار وقت آقای حسین مقصودی و با معرفی بنیاد شهید شهرستان به شهرداری و درخواست مساعدت بازسازی مختصری نمودم. حال پس از تغییرات صورت گرفته در شهرداری سبزوار، بر سر دو راهی پرداخت جریمه سی و هفت میلیونی و یا حکم تخریب صادره از سوی کمیسیون ماده ی ۱۰۰ مواجه شده ام. در حالیکه نه توان پرداخت چنین جریمه ی هنگفتی را داشته نه سرپناهی که پس از تخریب به آنجا بروم. مگر با رفتن شهردار سابق احکام امضاء شده توسط وی هم بی اثر می شوند؟ خواهشمندم در صورت امکان این مادر پیر خود را در طرح این موضوع و ان شاءالله گره گشایی یاری نمایید.

اين برنامه صبح امروز با تماس تلفني با شهردار سبزوار پيگير اين مشكل شد، كه وي در اين رابطه گفت: منزل وي در خيابان رازي ۱۱ نبش دانش ۶ است، اين خيابان به دليل اينكه تعريض آن مشخص نبود در كميسيون ماده ۵ حدود ۳ سال براي صدور منتظر راي بود كه خوشبختانه هفته گذشته كميسيون تشكيل و عنوان شد كه منزل عقب نشيني ندارد.

محمد علي طالبي افزود: طبق طرح قبل اين خانه ۲ و نيم متر عقب نشيني و بايد تخريب مي شد. از آنجايي كه كميسيون ماده ۵ مصوب كرد اين خانه عقب نشيني ندارد و خيابان از ۲۰ متر به ۳ متر تعريض شده براي اين خانه مشكل خاصي وجود ندارد.

وي در باب جريمه اين خانه نيز گفت: در تاريخ ۱۶ آذر ۹۱ كميسيون ماده ۱۰۰ بنا بر تقاضاي شهرداري در زمان شهرداري گذشته راي به جريمه حدود ۱۰ ميليون تومان مي دهد و درهمان روز اعتراضي توسط مادر شهيد به شهرداري ارائه مي شود كه كميسيون بازنگري در همان تاريخ راي به جريمه بابت ساخت و سازي كه انجام شده مي دهد ضمن آنكه اين مادر بعد از آن نيز مراجعه اي به شهرداري نداشته است.

طالبي تصريح كرد: در هفته گذشته همچنين در كميسيون حقوقي و حل اختلاف شوراي اسلامي شهر سبزوار نامه اين مادر شهيد واصل و ارجاع شد و بنده بازديدي از آنجا داشتم. مبلغ ۱۰ ميليون تومان مربوط به جرايم كميسيون ماده ۱۰۰ است و قابل حل است در نهايت اين جريمه قطعي شده و بنده شخصا پيگير آن از سوي شورا هستم ، انشاء ا… تهاتر مي كنيم.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
مردم و مسؤولین

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

وضعیت مرکز معاینه فنی خودرو سبک بیهقی سبزوار افتضاح است

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

گریس چرخ های بوروکراسی

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

از انقلاب دفاع می کنم

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

سهم خواهی بی ثمر

انتقاد حق مردم است

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

همنوایی با معترضان با هدف انتقام انتخاباتی از دولت غلط بود

دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تشکیل می شود

شفافیت؛ مهمترین رکن بودجه97 است

حوزه‌های علمیه نباید آلوده به بودجه‌های دولتی شوند

دولت؛ بازنگری اساسی در هزینه‌های غیرضروری مبتنی بر رانت انجام نداده است

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟

استبداد راه را بر فریب و دورویی باز می‌کند

علوم اجتماعی و محدودیت‌های قدرت

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم