کد خبر : 6998
Print
سبزوارنگار

اقتدار و عظمت نیروهای مسلح در شهرستان سبزوار به نمایش گذاشته شد

یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۲

سبزوارنگار/در نخستین روز از شروع هفته دفاع مقدس یک بار دیگر اقتدار و عظمت نیروهای مسلح در سبزوار به نمایش گذاشته شد.

Image titleسبزوارنگار/در نخستین روز از شروع هفته دفاع مقدس یک بار دیگر اقتدار و عظمت نیروهای مسلح در سبزوار به نمایش گذاشته شد.
به گزارش مجله اینترنتی سبزوارنگار؛ با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار، اعضای شورای تامین، مدیران، مسئولین ادارات و اقشار مختلف مردم ولایتمدار دیار سربداران، رژه توسط یگان های نظامی و انتظامی، گروهان های نمونه بسیج، سپاه و گروه 47 مهندسی سلمان در چهار راه شهدا روبروی مسجد جامع  برگزار شد
 نیروهای نظامی و دفاعی شهرستان سبزوار با اجرای برنامه هایی از جمله حرکات نمایشی روی طناب، سان، رژه واحدهای موتوری و ورزش های رزمی برخی از توانمندی ها، تجهیزات، نظامی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.
در این مراسم فرمانده تیپ 47 مهندسی سلمان سبزوار گفت: هفته دفاع مقدس نمودار افتخارات ملت از مرزهای جمهوری اسلامی، جانفشانی های دلاورمردانه  رزمندگان برای اقتدار و عظمت اسلام و قرآن و به نمایش گذاشتن فرهنگ پیروزی بر استکبار جهانی است.
سرهنگ پاسدار آروین گفت: پایان دفاع مقدس درسی برای ما و عبرتی برای دشمنان و دوران خود باوری و عزم  ملت ایران برای فتح قله های بلند است.
 وی افزود: این هفته؛ نماد وحدت و حفظ آرمان ها و امنیت ایران و درخشش استعدادهای درونی ملت و آغاز دوره ای جدید در زندگی بشریت است.
سرهنگ محمد آروین اضافه کرد: بدون تردید حماسه هشت سال جنگ تحمیلی مثال برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی می درخشد هشت سال دفاع جانانه ملت در برابر  تجاوز وحشیانه دشمنان  منشا غرور ملی پایان نا پذیری برای مردم ایران گردید و باعث شد توطئه های مشترک شرق و غرب برای به زانو دراوردن ملت خنثی گردید.
وی گفت: با نگاهی به جنگ های مختلف دنیا می توان به متفاوت بودن این جنگ تحمیل شده پی برد همه دنیا در یک طرف و ایران اسلامی یک تنه در سمت دیگر که خوشبختانه ایران اسلامی با وحدت نظر و با محوریت رهبر فرزانه انقلاب سربلند از این آزمایش سخت بیرون آمد و جهانیان را به بهت و حیرت فرو برد.
فرمانده تیپ 47 مهندسی سلمان سبزوار بیان کرد: این روزها که یادی از دفاع مقدس می شود دنیایی از شرف مردم ایران به اذهان تداعی می شود. رزمندگانی که روح تعبد را در برابر رهبری به نما یش گذاشتند و پیام نصر من الله و فتح قریب و نهضت عدالت خواهی را برای جهانیان به ارمغان آوردند.
وی گفت: آمادگی نیروهای مسلح، فناوری های تسهیلاتی بویژه در عرصه فناورهای علمی، موشکی مهندسی و هسته ای از دیگر عوامل بازدارنده است و این پیشرفت ها از برکات جنگ هشت سا له است.
وی افزود: امروز ما همچون گذشته به فرمان امام راحل همچنا ن آمریکا را شیطان بزرگ و اسرائیل را غاصب می دانیم و تا زما نی که ملت انقلابی، نیروهای مسلح و مقتدر، بسیجیان دریا دل گوش به فرمان رهبر خود باشند بر این با وریم که امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .
 سرهنگ آروین اظهار کرد: دشمنان خاطر جمع باشند اگر چشم طمع به این ملت داشته باشند آن چشم را کور و پای تجاوز خواهانه اش را قطع و ریشه اش را خشک خواهیم کرد.
وی افزود: امروز جنگ های نیابتی در کشورهای همسا یه موجب نا امنی شده است جهانخواران بدانند نیروهای مسلح، ارتش سرافراز، سپاه دلاور، قهرمان و بسیج قدرتمند و نیروی انتظامی پر تلاش آماده تر از همیشه گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند و آمادگی جا نفشانی در هر زمان و  مکان را دارند./. فرمانداری سبزوار

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
دفاع مقدس

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

باغ موزه دفاع مقدس در سبزوار وارد فاز عملیاتی شد

احداث حسینیه شهدا در سبزوار اجرایی شد

اشعار مرحوم استاد سبزواری شناسنامه منظوم انقلاب اسلامی است

جانباز سرافراز سبزواری به خیل همرزمان شهیدش پیوست

نامه سرگشاده به رئیس جمهور منتخب در دفاع از اسماعیل عبدی

روحانی کاندیدای قطعی اصلاح طلبان شد

يادواره شاهدان قلم با حضور ميهمانان كشوري برگزار شد

شب شعر شهید احمد نظیف برگزار شد

يادواره شهدا با محوريت شهيد احمد نظيف برگزار مي شود

درد ما داخلی‌ است/راهی برای فرصت‌‌طلبان بیگانه باز نخواهیم کرد

روایت تکان‌دهنده غواص جامانده از عملیات کربلای چهار

درس هایی از نبرد حلب!

تیم شهدای کربلای5 قهرمان مسابقات فوتسال جام بسیج ادارات سبزوار شد

بسیجیان نمونه ادارات سبزوار تقدیر شدند

هدف اصلی در جنگ نوین؛ جابجایی حکومت هاست

بسیج؛ وابسته به جناح خاصی نیست

رسانه کمک کرد تا اهداف امام حسین(ع) عملی شود

كار فرهنگي در درازمدت اثر خود را نشان مي دهد

امام حسین(ع) در نهایت مظلومیت به اثبات حقانیت خود پرداخت

نخستین یادواره ی ۴۰۰ ورزشکار شهید استان برگزار شد

عرفان حسینی

هدف امام حسین(ع) از امر به معروف و نهی از منکر خطراتی بود که در پی ایجاد سلطنت اسلامی جامعه را تهدید می‌کرد

مي‌روم تا بعضي‌ها خجالت بكشند

میزان وقوع جرائم خشن در سبزوار کاهش یافته است

دشمن با سیاه نمایی سعی در نشان دادن چهره ای ناکارآمد از نظام دارد

مراسم تودیع و معارفه بخشدار روداب سبزوار برگزار شد

پیکر جانباز دفاع مقدس در سبزوار تشییع و به خاک سپرده شد

دلنوشته اي از ديار غربت

نتایج هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های سبزوار یادواره شهدای دفاع مقدس اعلام شد