کد خبر : 7091
Print
مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق اعلام کرد:

قطع و وصل سه لاین فرآورده از مرکز انتقال نفت به مرکز پخش سبزوار با موفقیت انجام شد

چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۸

Image titleسبزوارنگار/مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق از عملیات قطع و وصل سه لاین فرآورده از مرکز انتقال نفت به مرکز پخش سبزوار با هدف مهیا کردن مراحل بهره‌برداری نهایی از این پروژه، با موفقیت و بدون هیچ گونه ریخت و پاش مواد نفتی خبر داد.
به گزارش مجله اینترنتی سبزوارنگار به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق؛ مهندس قاسم عرب‌یارمحمدی گفت: با پیش بینی‌های قبلی بهگونه‌ای اقدام کردیم که هیچ خللی در عملیات انتقال فرآورده‌های نفتی به مرکز پخش سبزوار ایجاد نشود.
او افزود: اجرای این پروژه مطابق جدول زمانبندی و از فنس مرکز انتقال نفت سبزوار در کانالی به عمق دو و عرض پنج متر آغاز شد.
وی با اشاره به این که سندبلاست و پوشش نواری یک لاین و پوشش پلی اتیلن دو لاین دیگر، بهصورت همزمان اجرا می‌شد؛ تصریح کرد: تمامی سرجوش‌های طول مسیر رادیو گرافی (پرتونگاری) شده و در تغییر مسیرها از هات‌بند استفاده شده تا خطوط قابلیت پیکرانی را داشته باشند.
عرب‌یارمحمدی نصب اسلپ‌های بتنی برای ایمن‌سازی در سواره‌روها بهعنوان یکی از مهمترین وظایف کارکنان این پروژه در جهت حفظ جان مردم ذکر کرد و گفت: ریختن خاک نرم، نصب نوار هشدار، اجرای فیبر نوری، پرکردن کانال و نصب مارکر از دیگر فعالیت‌های ما در اجرای این پروژه بود.
به گفته وی رفع کلیه موانع موجود در مسیر سه لاین با همکاری شهرداری و شورای اسلامی سبزوار و پشتیبانی فرمانداری این شهرستان انجام شد.
مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق در پایان تاکید کرد: این پروژه بدون وقفه و در کمترین زمان ممکن، با رعایت استانداردهای لازم، بدون هیچ حادثه‌ای (نه برای همکاران و نه برای مردم) در طول 182 روز به پایان رسید.


سندبلاست و رنگ آمیزی مخزن 20میلیون لیتری امام تقی به اتمام رسید
وی در ادامه گفت: سندبلاست و رنگ آمیزی مخزن 511 مركز انتقال نفت امام تقی به منظور جلوگیری از خوردگی و نشت فرآورده‌های نفتی انجام شده است.
وی اضافه کرد: این مخزن 20 میلیون لیتری، در ذخیره سازی و انتقال پایدار فرآورده‌های نفتی به سمت تاسیسات انتهایی تربت حیدریه و مشهد مقدس، نقش مهمی دارد.
عرب‌یارمحمدی با اشاره به اين كه عملیات اجرایی این پروژه از مرداد 94 با تکیه بر توانمندی متخصصان منطقه شمال شرق انجام شد؛ اضافه کرد: گروه‌های مختلفی از همکاران در واحدهای بازرسی فنی، تعمیرات مکانیک و خوردگی در فرآیند عملیات اجرایی این پروژه نقش داشتند.
وي تاكيد كرد: کنترل و پیشگیری از خوردگی مخازن مراکز انتقال نفت منطقه شمال شرق از اولویت‌های کاری کارکنان واحد مهندسی خوردگی می‌باشد.
این مدیر خاطر نشان کرد: مرکز انتقال نفت امام تقی با انشعابی 8 اینچی از خط 20 اینچ شاهرود- مشهد کار ذخیره‌سازی و انتقال فرآورده‌های نفتی به سمت تربت حیدریه را انجام می‌دهد.

روسای واحدهای ستادی منطقه شمالشرق با شیوه‌های کار گروهی آشنا شدند
وی با اشاره به اهتمام این شرکت در امر آموزش کارکنانش خاطر نشان کرد: واحد آموزش ما "کار تیمی واحدهای ستادی، فنی و عملیاتی" را بهعنوان یک دوره آموزشی برای 23 نفر از روسای واحدهای این منطقه برگزار نموده‌اند.
او هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی با فرآیند تیم‌سازی و شیوه‌های کار گروهی دانست و تصریح کرد: طی این دوره آموزشی، "اهمیت دلایل گسترش فرآیند تیم‌سازی و شیوه‌های کار گروهی، بررسی و تحلیل عناصر موثر در فرآیند تیم سازی و..." آموزش داده شد.
عرب‌یارمحمدی اضافه کرد: این دوره آموزشی با 368 نفر ساعت آموزش به مدت دو روز در مرکز منطقه شمال شرق برگزار شد.
شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق با مرکزیت شاهرود، سوخت رسانی به پنج استان سمنان، خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی و گلستان را برعهده دارد.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
مردم و مسؤولین

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

وضعیت مرکز معاینه فنی خودرو سبک بیهقی سبزوار افتضاح است

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

گریس چرخ های بوروکراسی

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

از انقلاب دفاع می کنم

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

سهم خواهی بی ثمر

انتقاد حق مردم است

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

همنوایی با معترضان با هدف انتقام انتخاباتی از دولت غلط بود

دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تشکیل می شود

شفافیت؛ مهمترین رکن بودجه97 است

حوزه‌های علمیه نباید آلوده به بودجه‌های دولتی شوند

دولت؛ بازنگری اساسی در هزینه‌های غیرضروری مبتنی بر رانت انجام نداده است

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟

استبداد راه را بر فریب و دورویی باز می‌کند

علوم اجتماعی و محدودیت‌های قدرت

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم