کد خبر : 7160
Print
فرمانده نيروي انتظامي سبزوار:

با اراذل و اوباش سبزوار سرسازش نداريم

جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۵

Image titleسبزوارنگار/ صحن علني شوراي اسلامي شهر سبزوار ميزبان فرمانده نيروي انتظامي براي تقدير از خدمات شايسته اين نهاد در برخورد با اراذل و اوباش و تامين امنيت و آرامش اين شهر بود.

به گزارش مجله اینترنتی سبزوارنگار به نقل از روابط عمومي شهرداري سبزوار، رئيس شوراي اسلامي شهر سبزوار در اين جلسه از تلاش های شبانه روزی فرمانده نيروي انتظامي و همكاران وي در جهت تامین امنیت شهروندان تشکر کرد و گفت: شهر سبزوار چندي است كه با ورود فرمانده نيروي انتظامي مقتدر و شجاع در برخورد قاطع و جدي با اراذل و اوباش بيش از گذشته رنگ آرامش را به خود ديده است.

كاظم كرامت افزود: متاسفانه بعضا ارذل و اوباش شهر را به محلي ناامن براي شهروندان تبديل كرده بودند كه با يك عمليات شايسته امنيت و آرامش به شهر بازگشت.

وي اظهار داشت: خرسنديم كه نيروي انتظامي سبزوار با ناامن کردن محیط برای خلافکاران و اوباش با عزمي راسخ حرف ها را به عمل تبديل كردند و لبخند رضايت را بر لبان مردم شريف سبزوار نشاندند.

شهردار سبزوار نيز در اين جلسه با بيان اينكه فرمانده مقتدر و شجاع، فرمانده اي است كه هم در شهر و جبهه قلم تدبير، تفكر مدبرانه و هم شجاعت پيشتازانه داشته باشد، گفت: خوشبختانه فرمانده مقتدر نيروي انتطامي سبزوار اين خصيصه ها را دارد و همين امر سبب آرامش خاطر بيشتر مسئولان و شهروندان در برخورد با معضلات امنيتي و اجتماعي شهر شده است.

دكتر محمد علي طالبي به حمايت هاي بي دريغ اين فرماندهي در طرح هاي شهرداري هم اشاره كرد و افزود: اين فرماندهي در كنار شهرداري خصوصا در طرح بزرگ شهري اميريه مقتدارانه قرار گرفت و با صحبت هاي طولاني و مدبرانه با اهالي روند عمليات اجرايي اين طرح شهري را تسريع داد.

وي ضمن تقدير از عملكرد فرماندهي نيروي انتظامي سبزوار در برخورد قاطع با اراذل و اوباش و تامين امنيت شهروندان شهر سبزوار ، اظهار داشت: بنده از طرف شهرداري و سازمان هاي تابعه مراتب سپاس خود را از نيروي انتظامي سبزوار اعلام مي دارم و اميدوارم با تلاش هاي بي دريغ و شبانه روزي آنان سبزوار هميشه در آرامش و امنيت باشد.

حسن زاعي عضو شوراي اسلامي شهر هم برخورد قاطع نيروي انتظامي سبزوار با اراذل و اوباش را سبب خوشحالي شهروندان خصوصا مناطق پايين شهر دانست و خواستار استمرار اين مهم در شهر شد.

فرمانده نيروي انتظامي سبزوار هم ضمن تقدير از حمايت و اطلاع رساني به موقع شورا و شهرداري، گفت: ما با اراذل و اوباش سرسازش نداريم و بزودي شاهد ناامن كردن محيط براي آنان و حذف شان از شهر خواهيم بود.

سرهنگ سيد محمد هاشمي افزود: زمان زيادي بود كه باند اراذل و اوباش در شهرستان خاطر مردم را آزرده و مكدر كرده، مردم احساس ناامني مي كردند و حتي كار به جايي رسيده بود كه مردم از شكايت از اراذل و اوباش هم ممانعت مي كردند.

وي با بيان اينكه اخيرا افرادي به دست پرسنل شجاع و مقتدر نيروي انتظامي به اشد مجازات رسيدند، اظهار داشت: اين افراد متاسفانه فضاي شهر را ناامن كرده بودند ۳۶ مورد سابقه تجاوز به عنف يكي از اعمال شاقه آنان بود كه همين امر ديگر جاي مدارا با آنها را نگذاشته بود.

سرهنگ هاشمي با اظهار اينكه  مردم بايد در شهر احساس آرامش وامنيت كنند، تصريح كرد: مردم بايد از پليس صداقت ببينند، با عنايت الهي اين افراد به سزاي اعمال خود رسيدند و شهر بستر آرامش شده است.

او با اشاره به رسالت سنگین نیروی انتظامی در حفظ آبرو، جان و مال شهروندان، از برخورد قاطع و جدي و بدون مماشات با خلافكاران، اراذل و اوباش در شهر سبزوار خبر داد.

فرمانده نيروي انتظامي سبزوار حمايت هاي شورا و شهرداري و اطلاع رساني به موقع را در اين امر، مهم برشمرد و گفت: اين اقدام سبب مثبت انديشي اذهان عمومي نسبت به برخورد با هر گونه ناامني در سبزوار شده است.

سرهنگ هاشمي همچنين به نقش مهم رسانه‌ها در ایجاد امنیت خاطر در بین شهروندان تاکید و تصریح کرد: رسانه‌ها باید با حقیقت‌گویی و تلاش در جهت شفاف‌سازی اخبار از انتشار هرگونه اخبار کذب و تشویش اذهان عمومی خودداری کنند.

گفتني است در پايان جلسه با اهداي لوح تقدير و جوايزي از سوي شورا و شهرداري از فرمانده نيروي انتظامي سبزوار تقدير شد.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
مردم و مسؤولین

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

وضعیت مرکز معاینه فنی خودرو سبک بیهقی سبزوار افتضاح است

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

گریس چرخ های بوروکراسی

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

از انقلاب دفاع می کنم

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

سهم خواهی بی ثمر

انتقاد حق مردم است

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

همنوایی با معترضان با هدف انتقام انتخاباتی از دولت غلط بود

دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تشکیل می شود

شفافیت؛ مهمترین رکن بودجه97 است

حوزه‌های علمیه نباید آلوده به بودجه‌های دولتی شوند

دولت؛ بازنگری اساسی در هزینه‌های غیرضروری مبتنی بر رانت انجام نداده است

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟

استبداد راه را بر فریب و دورویی باز می‌کند

علوم اجتماعی و محدودیت‌های قدرت

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم