کد خبر : 7168
Print
نماینده سبزوار در گفت و گوی اختصاصی با فعالین رسانه های اصلاح طلب:

اگر اهل رسانه نباشند؛ مردم صدای حقانیت را خیلی سخت می شنوند

یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۷

سبزوارنگار/نماینده مردم سبزوار، جوین،جغتای،خوشاب، داورزن و ششتمد در گفت و گوی اختصاصی با فعالین رسانه های اصلاح طلب گفت: اگر اهل رسانه نباشند؛ افراد جامعه صدای حقانیت را خیلی سخت می شنوند.

Image titleسبزوارنگار/نماینده مردم سبزوار، جوین،جغتای،خوشاب، داورزن و ششتمد در گفت و گوی اختصاصی با فعالین رسانه های اصلاح طلب گفت: اگر اهل رسانه نباشند؛ افراد جامعه صدای حقانیت را خیلی سخت می شنوند.

رمضانعلی سبحانی فر در محل دفتر ارتباطات مردمی خود با بیان این مطلب، اطلاع رسانی درست، به موقع و خارج از غوغاسالاری و بزرگنمایی را بهترین نوع اطلاع رسانی در آستانه انتخابات دانست و افزود: این نوع از اطلاع رسانی از این جهت مهم است که در قانون اساسی؛ اصولی برای اداره امور کشور تصویب شده است که ما به آن پایبندیم چرا که یکی از نعمت های بزرگی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی به جامعه ما ارزانی کرد که اداره امور کشور به دست خود مردم باشد و این امر از طریق رفراندوم، انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی،شوراهای شهر و روستا و خبرگان رهبری محقق می شود که از این طریق افراد شایسته را انتخاب کنیم تا این افراد بتوانند  امور را به  نحوی شایسته اداره کنند.

وی ادامه داد: مجموعه کسانی که می توانند اطلاع رسانی درست کنند؛ در آستانه انتخابات برای انتخاب افراد شایسته، مؤثر هستند، اما متأسفانه برخی افراد با اطلاع رسانی نادرست ممکن است موجب بروز اتفاقات ناگواری می شوند که سال های سال موجب عقب ماندگی جامعه می شود و یک انتخاب درست و شایسته می تواند آینده ما را تأمین کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: وظیفه نماینده؛ قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین است و قانون خوب؛ می تواند کل یک جامعه را نجات دهد.

وی یادآوری نمود: اطلاع رسانی درست در مورد فرد کارآمد و شایسته موجب شراکت در ثواب و منافع این انتخاب می شود و اگر فردی شجاع، کارآمد، مطلع و آگاهی انتخاب شود؛ به صورت طبیعی می تواند نظارت درست و دقیق و شجاعانه ای داشته باشد تا جایی که حق و حقوق شهرستان به انحراف رفته یا آن حقوق؛ رعایت نشده، بتواند آن حقوق را برگرداند.

رمضانعلی سبحانی فر با ذکر این نکته که 2سال طول کشید تا به وزیر ثابت کردیم سهم گاز رسانی منطقه در پایین ترین سطح استان است، گفت:قبلاً تنها 38 روستا از نعمت گاز برخوردار بوده اند که امروز در 95 روستا گاز به بهره برداری رسیده است و گاز رسانی حدود 80 روستای دیگر تا 20 روز دیگر شروع می شود و دو شهر روداب و ششتمد که در گذشته از نعمت گاز محروم بودند؛ الآن از آن بهره مند هستند.

وی افزود: بیمارستان حشمتیه باید به بخش خصوصی واگذار می شد و سال های مدیدی بود که رها شده بود، با پافشاری بنده بیمارستانی که باید با تعرفه آزاد بخش خصوصی سرویس می داد در بخش دولتی ماند و جزو بهترین بیمارستان ها محسوب می شود.

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای،خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حدود 2سال پیش در جلسه تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی اعلام کردم که سبزوار باید پایگاه اورژانس هوایی داشته باشد و پای حرف خود ایستادم و بارها و بارها جلسات متعدد گرفتیم تا این موضوع به تصویب رسید و ان شاء الله در یکی دو هفته آینده اورژانس هوایی استقرار پیدا میکند.

رمضانعلی سبحانی فر با ذکر اهمیت نقش رسانه ها و کارآمدی فضای مجازی خاطر نشان کرد: اگر به این نکته رسیدیم که فردی توانمند و کارآمد است؛ وظیفه شرعی، قانونی و عرفی ماست که از او حمایت کنیم ولی متأسفانه امروز سر و صدای بازار انتخابات قوی تر از سر و صدای بازار مسگرها شده و اگر اهل رسانه نباشند؛ صدای حقانیت کاندیداها به سختی به گوش مردم می رسد.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
مردم و مسؤولین

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

وضعیت مرکز معاینه فنی خودرو سبک بیهقی سبزوار افتضاح است

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

گریس چرخ های بوروکراسی

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

از انقلاب دفاع می کنم

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

سهم خواهی بی ثمر

انتقاد حق مردم است

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

همنوایی با معترضان با هدف انتقام انتخاباتی از دولت غلط بود

دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تشکیل می شود

شفافیت؛ مهمترین رکن بودجه97 است

حوزه‌های علمیه نباید آلوده به بودجه‌های دولتی شوند

دولت؛ بازنگری اساسی در هزینه‌های غیرضروری مبتنی بر رانت انجام نداده است

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟

استبداد راه را بر فریب و دورویی باز می‌کند

علوم اجتماعی و محدودیت‌های قدرت

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم