کد خبر : 7478
Print
سبزوارنگار

پيام مشترك فرماندار و مدير آموزش و پرورش سبزوار به مناسبت هفته شوراي آموزش و پرورش

جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۱

سبزوارنگار/معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان سبزوار و معاون مديركل و مدير آموزش و پرورش سبزوار در پيامي مشترك هفته شوراي آموزش و پرورش را گرامي داشتند.

Image titleسبزوارنگار/معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان سبزوار و معاون مديركل و مدير آموزش و پرورش سبزوار در پيامي مشترك هفته شوراي آموزش و پرورش را گرامي داشتند.

به گزارش مجله اینترنتی سبزوارنگار به نقل از روابط عمومي مديريت آموزش و پرورش سبزوار؛ احمد برادران و دكتر مرتضي بينش در اين پيام كه خطاب دانش آموزان، فرهنگيان و اعضاي شوراي آموزش و پرورش شهرستان سبزوار صادر شده است بر نقش شوراهاي آموزش و پرورش به عنوان بازوان آموزش و پرورش تاكيد كردند.

در ابتداي اين پيام با اشاره به آيه و امرهم شورا بينهم آمده است: بدون شك تحقق ارزش ها و آرمان هاي متعالي انقلاب اسلامي و رهبر فرزانه ميهن اسلامي مان مستلزم تلاش همه جانبه دست اندركاران در تمام عرصه هاي فرهنگي، علمي، اجتماعي و اقتصادي است و آموزش و پرورش در اين راستا به عنوان مهم ترين نهاد تربيتي كشور، موجب قوام فرهنگ عمومي و تعالي جامعه مي باشد.

در ادامه اين پيام آمده است: تشكيل شوراي آموزش و پرورش گامي بلند در تحقق فرهنگ مشاركت است و ترسيم افق هاي روشن آينده و شكوفايي استعدادهاي سرشار فرزندان اين مرز و بوم، با برافروختن چراغ معرفت و اهتمام جدي فرزانگان علم و ادب ميسر مي گردد.

در قسمتي ديگر از اين پيام آمده است: بهره گيري از عقل و خرد جمعي از آموزه هاي اصيل انساني و الهي است كه خداوند، پيامبر وحي الهي را نيز از آن مستثني  نفرموده است. پس خرد جمعي، زمينه ساز بارور شدن انديشه ها و شكوفايي استعدادهاي بشري مي گردد.

در اين پيام تاكيد شده است: اكنون كه در سال همدلي و همزباني و در آستانه ي هفته گرامي داشت شوراي آموزش و پرورش، گام هاي پر افتخاري را به ياري همه دست اندركاران اين عرصه پشت سر نهاده ايم.

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان سبزوار و دبير شوراي آموزش و پرورش شهرستان سبزوار در پايان اين پيام آورده اند: به نمايندگي از ملت هميشه در صحنه و فرهنگيان فرهنگ  گستر، در مقام مديريت اجرايي و مدير يت آموزش و پرورش شهرستان سبزوار فرصتي يافتيم تا مراتب سپاس و قدرداني خود را از بذل عنايت تمامي خيرين بزرگوار، تلاش هاي بي وقفه فرهنگيان زحمت كش و دل سوز، مديران مدبر و كاردان و اعضاي گران قدر شوراي آموزش و پرورش شهرستان اعلام كنيم، چرا كه همه  اميد آيندگان فردا و تعليم و تعلم جامعه مرهون و مديون تلاش هاي صادقانه مربيان فداكار و دلسوز است و توسعه همه جانبه نظام آموزشي و توجه به نهاد مقدس آموزش و پرورش كه زيربناي اصلي توسعه هر جامعه مي گردد لازمه وجود اعضاي پر تلاش شوراي آموزش و پرورش مي باشد كه با ايجاد زمينه هاي لازم، گره گشاي بسياري از مشكلات هستند.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
یادداشت ها

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

از شریعتی ساواکی تا مصدق انگلیسی!!

دولت تا اطلاع ثانوی تدارکاتچی است!

برای مردی از تبار خدمت و فروتنی!

چرا سیاست در ایران بسیار جذاب است؟

مردانی که افسار رفتار و زبان خود را ندارند از رفتن به ورزشگاه محروم شوند

باید ضمانت اجرایی منشور حقوق شهروندی تضمین شود

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

فاشیسم دم در ایستاده است!

گریس چرخ های بوروکراسی

مبارزه با اژدهای هفت سر فساد

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

نوید بازگشت امید به سیاست ایران!

از انقلاب دفاع می کنم

حجاب انقلابی و انقلاب حجابی

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

دوازده اشتباه جمعی زمانه ی انقلاب 57

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

جامعه زخم‌خورده اژدهای کومودو

ارزیابی کارنامه شبکه های اجتماعی در اعتراضات اخیر

سهم خواهی بی ثمر

بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار پیرامون اعتراضات اخیر کشور

بازخوانی حادثه‌های اخیر و مساله‌ی امنیت ایران

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟