کد خبر : 7523
Print
نامه جمعی از نمایندگان مجلس به دبیر شورای نگهبان

الک ریز به جای پالایش سلایق سیاسی برای سرند عمل اقتصادی نامزدها به کار گرفته شود

جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۳

سبزوارنگار/جمعی از نمایندگان مجلس در نامه به دبیرمحترم شورای نگهبان خواستند که فارغ از تمایلات سیاسی نظارت کنندگان خدوم و محترم ترتیبی اتخاذ گردد تا الک ریز به جای پالایش سلایق سیاسی برای سرند عمل اقتصادی نامزدها به ویژه صاحبان پایگاه و جایگاه اجتماعی به کار گرفته شود.

Image titleسبزوارنگار/جمعی از نمایندگان مجلس در نامه به دبیرمحترم شورای نگهبان خواستند که فارغ از تمایلات سیاسی نظارت کنندگان خدوم و محترم ترتیبی اتخاذ گردد تا الک ریز به جای پالایش سلایق سیاسی برای سرند عمل اقتصادی نامزدها به ویژه صاحبان پایگاه و جایگاه اجتماعی به کار گرفته شود.

به گزارش مجله اینترنتی سبزوارنگار به نقل از ایسنا، متن این پیام که به امضای نادر قاضی پور٬ مسعود پزشکیان٬ الیاس نادران٬ غلامرضا مصباحی‌مقدم٬ علیرضا محجوب٬ احمد سالک و حمیدرضا فولادگر رسیده است به شرح ذیل است:

حضور محترم جناب آیت الله جنتی (زید عزه)

دبیر محترم شورای نگهبان

قدردانی و تشکر از زحمات شبانه روزی اعضای محترم شورای نگهبان به ویژه آیت الله جنتی

احتراماً ضمن آرزوی توفیق روزافزون جنابعالی و کلیه دست اندرکاران آن نهاد در خدمت به نظام مقدس و خداقوت بابت تلاش طاقت فرسا جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه در 7 اسفند سال جاری، به استحضار می رساند جنابعالی از زمره مسئولانی هستید که آفات رخنه فساد در بدنه تصمیم گیران نظام را با تمام وجود درک نموده اید و بارها نسبت به نفوذ آزمندان و فاسدین در مناصب حکومتی هشدار داده اید. متاسفانه سال هاست که به دلیل عافیت طلبی عده ای و عدم انجام صحیح تکلیف از سوی عده ای دیگر شاهد شیوع همه جانبه فساد در کشور هستیم. بی انضباطی مالی و فاصله گرفتن از معنویت با عنصر طمع ممزوج شده و با کمال تاسف فساد عریانتر از گذشته به صورت سیستمی بروز نموده است. و امروز به جای اینکه فرمایش حضرت امام (ره) را نصب العین قرار دهیم و نسل به نسل و سینه به سینه شرافت و اعتبار پیشتازان نهضت مقدس و جنگ فقر و غنا را محفوظ بداریم، در زرق و برق دنیا گرفتار آمده ایم و با دامن زدن آگاهانه به نزاع چپ و راست، اصلاح طلب و اصولگرا فضای سیاسی و اجتماعی کشور را به بیراهه سوق داده ایم.

اینکه در آستانه بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آن نهاد محترم، لازم دانستیم به عنوان وکلای ملت در راستای انجام تکلیف شرعی خویش تاکید نماییم که هیچ معروفی را اولی تر از غربالگری قوه مقننه از فساد و واکسینه نمودن آن در برابر این بیماری مهلک نمی دانیم.

توجه به نگاه ژرف حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) آنجا که فرمودند: "این مجلس است که اساس یک کشور را به صلاح یا فساد می برد"، خواسته اصلی ماست و در این راستا استدعا داریم که فارغ از تمایلات سیاسی نظارت کنندگان خدوم و محترم ترتیبی اتخاذ گردد تا الک ریز به جای پالایش سلایق سیاسی برای سرند عمل اقتصادی نامزدها به ویژه صاحبان پایگاه و جایگاه اجتماعی به کار گرفته شود تا انشالله مجلسی در شأن و تراز نظام مستضعف گرای جمهوری اسلامی داشته باشیم.

توجه جنابعالی را به دریافت کنندگان کارت های بهادار از معاون اول محبوس دولت قبل و قاضی معزول و غاصب مدیرعاملی سازمان تامین اجتماعی جلب می نماییم که نمونه ای از خروار است.

از خداوند متعال مسئلت می نماییم که در ارتباط با مردم و رسیدگی به مشکلات آنان و حمایت از محرومان و مستضعفان ثابت قدم باشیم. اللَّهُمَّ وَفِّقْنِی لِمَا تُحِبُّ وَتَرْضَی

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
یادداشت ها

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

از شریعتی ساواکی تا مصدق انگلیسی!!

دولت تا اطلاع ثانوی تدارکاتچی است!

برای مردی از تبار خدمت و فروتنی!

چرا سیاست در ایران بسیار جذاب است؟

مردانی که افسار رفتار و زبان خود را ندارند از رفتن به ورزشگاه محروم شوند

باید ضمانت اجرایی منشور حقوق شهروندی تضمین شود

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

فاشیسم دم در ایستاده است!

گریس چرخ های بوروکراسی

مبارزه با اژدهای هفت سر فساد

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

نوید بازگشت امید به سیاست ایران!

از انقلاب دفاع می کنم

حجاب انقلابی و انقلاب حجابی

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

دوازده اشتباه جمعی زمانه ی انقلاب 57

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

جامعه زخم‌خورده اژدهای کومودو

ارزیابی کارنامه شبکه های اجتماعی در اعتراضات اخیر

سهم خواهی بی ثمر

بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار پیرامون اعتراضات اخیر کشور

بازخوانی حادثه‌های اخیر و مساله‌ی امنیت ایران

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟