کد خبر : 7742
Print
محمدرضا عارف:

رای مردم به لیست امید مسئولیت خطیری را متوجه اصلاح طلبان می کند

دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۴

سبزوارنگار/انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری روز جمعه هفتم اسفند به صورت همزمان و با حضور و مشارکت گسترده مردم در سراسر کشور برگزار شد.

Image titleسبزوارنگار/به گزارش ایلنا، متن کامل پیام محمدرضا عارف به مناسبت انتخابات ۷ اسفند به شرح زیر است: 

 «بسم الله الرحمن الرحیم

یا محول الحول و الاحوال

ملت بزرگ ایران اسلامی، روز دیگری از تقویم را تبدیل به حماسه کردند. از ۷ اسفند ۱۳۹۴ در تاریخ سیاسی این سرزمین به نام حماسه حضور و «بلوغ سیاسی» ملت یاد خواهد شد. حماسه شور و شعور مردم و تبلور مجدد اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران. پیروز این حماسه، تمامی مردمان ایران زمین هستند، همه مردم آگاه، غیرتمند و وفادار به آرمان‌ها و ارزشهای انقلاب که با درک شرایط حساس داخلی و بین­المللی، با تمام وجود دل در گرو عزت و سربلندی ایران سرافراز دارند. 

به روح بلند رهبر فقید انقلاب و شهدای سربلند میهن درود می‌­فرستم و لازم می‌­دانم از تمام کسانی که زمینه ساز این حضور حماسه ساز و چشمگیر شدند قدردانی کنم. از مقام معظم رهبری که با رهنمودهای حکیمانه خود، بخصوص دعوت از تمامی سلایق و تضمین سلامت انتخابات با «حق الناس» خواندن رای مردم، باعث دلگرمی تمام بازیگران صحنه انتخابات شدند و همچنین از کلیه نهادهای برگزار کننده انتخابات به ویژه دولت محترم و شورای محترم نگهبان کمال قدردانی را دارم. 

همچنین به طور ویژه از تمامی بزرگان و عزیزانی که با نگاه به آینده روشن و پر امید، اقدام به تشویق مردم و جوانان به خصوص اعلام حمایت از لیست «امید» کردند، تشکر می‌کنم. از جوانان عزیز که همچون سایر صحنه‌های حساس انقلاب بویژه انتخابات خرداد ۹۲، نقش اصلی را در ایجاد این شور و شعور و خلق حماسه بر دوش کشیدند، به طور خاص قدردانم که در ایام فاطمیه با حفظ حرمت ایام سوگواری بانوی بزرگ جهان اسلام، نشان دادند که خود پاسدار ارزش‌ها و حرمت‌ها هستند و ثابت کردند که نسل سوم و چهارم انقلاب ظرفیت بالای اعتماد نسل اول را دارند و هر قدم اعتماد و اعتقاد به توانمندی و تعهد ایشان، ده‌ها قدم از همدلی و همراهی و وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به دنبال دارد. 

از رسانه‌های گروهی و اصحاب رسانه که در حماسه ۷ اسفند بسیار تاثیر گذار بودند و باعث شور انتخاباتی شدند تشکر و قدردانی می‌کنم. 

مطمئنا رای شما مردم بزرگوار به اعضای لیست «امید» مسئولیت خطیری را متوجه ما می‌کند که باید دربرابر این وظیفه مهم و حساس به خوبی انجام وظیفه نمائیم. در این مقطع زمانی باید به رقابت‌های انتخاباتی پایان داد و ضمن تمکین به قانون تمام سعی و تلاش خود را به سرانجام رساندن وعده‌های داده شده به ملت بزرگوار معطوف کرد. 

اینجانب و همراهانم در «لیست امید» قدردان و وام دار همه مردم و جوانان عزیز هستیم و فراموش نخواهیم کرد که این شما بودید که با درک شرایط حساس و به خصوص با تحمل و گذشت از مشکلات، یکی از حساسترین و پرشور‌ترین انتخابات تاریخ کشور را با حفظ آرامش و خویشتن داری برگزار گردید. 

ضمن آرزوی توفیق برای تمامی منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی از درگاه ایزد متعال، از ایشان تقاضا دارم، رفتار درچارچوب قانون و اخلاق، گفتار بر مدار صداقت و تصمیم بر مبنای عقلانیت را سرلوحه تمام تصمیمات و اقدامات خود قرار دهند تا با همدلی و همزبانی همه کارگزاران نظام و با اتکا به توانمندی‌های موجود، تحقق برنامه‌های پیشرفت و توسعه به ویژه رونق اقتصادی مبتنی بر مبنای اقتصاد مقاومتی تسهیل و تسریع شود و مسیر تحقق چشم انداز ایرانی آباد و پیشرفته هموار‌تر گردد. 

با امید و توکل به خداوند متعال

محمد رضا عارف

دهم اسفندماه ۱۳۹۴»

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
مردم و مسؤولین

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

وضعیت مرکز معاینه فنی خودرو سبک بیهقی سبزوار افتضاح است

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

گریس چرخ های بوروکراسی

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

از انقلاب دفاع می کنم

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

سهم خواهی بی ثمر

انتقاد حق مردم است

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

همنوایی با معترضان با هدف انتقام انتخاباتی از دولت غلط بود

دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تشکیل می شود

شفافیت؛ مهمترین رکن بودجه97 است

حوزه‌های علمیه نباید آلوده به بودجه‌های دولتی شوند

دولت؛ بازنگری اساسی در هزینه‌های غیرضروری مبتنی بر رانت انجام نداده است

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟

استبداد راه را بر فریب و دورویی باز می‌کند

علوم اجتماعی و محدودیت‌های قدرت

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم