کد خبر : 9422
Print
معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار:

سبزوار آماده برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی است

شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵

سبزوارنگار/معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار با اشاره به معرفی ظرفیت های گردشگری این شهرستان در نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی گفت: این شهرستان به مقصدی برای سرمایه گذاران ایرانی و خارجی تبدیل شده است.

Image titleسبزوارنگار/معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار با اشاره به معرفی ظرفیت های گردشگری این شهرستان در نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی گفت: این شهرستان به مقصدی برای سرمایه گذاران ایرانی و خارجی تبدیل شده است.

به گزارش سبزوارنگار، حسن پارسی پور با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی در مشهد مقدس اظهارداشت: این نمایشگاه در محورهای صنعت، معدن، کشاورزی، گردشگری، امور بیمه و بانک ها از دوم تا پنجم شهریور ماه برگزار می شود.
وی ادامه داد: با توجه به این که این نمایشگاه در سطح بین اللمللی و ملی برگزار می شود، برنامه ریزی شد تا غرفه ای به نام سبزوار در این نمایشگاه ایجاد و ظرفیت های سرمایه گذاری شهرستان به سرمایه گذاران معرفی شود.
پارسی پور گفت: وجود صنایع بزرگ از جمله کارخانه سیمان، کابل خودرو و داروسازی، و معادن مختلف  از جمله مس، فرمنگنز و کرومیت زمینه مناسبی برای حضور سرمایه گذاران در بخش توسعه صنایع، اکتشاف معادن و احداث صنایع تبدیلی و فرآوری را فراهم کرده است.
 وی عنوان کرد: همچنین تولید بخش مهمی از گوشت سفید و  قرمز استان در بخش مواد پروتئینی و دامی، و تولید محصولات کشاورزی مختلف از جمله: پنبه، زعفران، پسته و سایر محصولات کشاورزی  زمینه مناسب برای حضور سرمایه گذاران در بخش های مختلف از جمله احداث کارخانه های صنایع تبدلی و بسته بندی را فراهم می کند.
پارسی پور با اشاره به پیشنیه تاریخی حدود 6 هزار ساله سبزوار گفت: وجود بیش از یک هزار و 200 اثر تاریخی از جمله خانه های تاریخی، مساجد، آتشگاه تاریخی آذربرزین مهر و انواع صنایع دستی مختلف زمینه برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری شهرستان را فراهم کرده است.
پارسی پور  با بیان این که مدیریت عالی شهرستان نگاه ویژه ای به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی براساس منویات رهبر معظم انقلاب و دولت تدبیر و امید دارد، افزود: بخشی از این سیاست با جذب سرمایه گذاران و تشویق آنها به سرمایه گذاری در طرح های مختلف محقق می شود.
معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار تاکید کرد: مهمترین سیاست مجموعه مدیریت شهرستان فراهم سازی زمینه برای  اشتغال جوانان با ایجاد بسترهای مناسب سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران است.
وی عنوان کرد: با توجه به محدودیت زمان برگزاری نمایشگاه،  ظرفیت های سرمایه گذاری شهرستان تنها در بخش های، صنعت و معدن،کشاورزی، گردشگری و شهری تدوین و در نمایشگاه معرفی می شود.
پارسی پور با بیان اینکه بسته های تشویقی مناسبی برای جذب سرمایه گذاران به شهرستان تدوین شده است، گفت: از مهمترین برنامه های دفتر سرمایه گذاری شهرستان حضور در نمایشگاه های معرفی فرصت های سرمایه گذاری و ارائه توانمندی ها و ظرفیت های سرمایه گذاری سبزوار به عنوان یک کلان شهر در غرب خراسان رضوی است.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
آخرین اخبار

عبور از روحانی به عبور از نظام متصل می شود

پنجمین جلسه استقبال از بهار ۹۷ در سبزوار برگزار شد

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

نوید بازگشت امید به سیاست ایران!

از انقلاب دفاع می کنم

مدرسه جعبه سیاه جامعه است

گفتمان اعضای پیشتازان و شوراهای دانش آموزی با فرماندار شهرستان سبزوار

هیچکس در پاسخگویی به مردم مستثنا نیست

کسب دو مدال برنز توسط تیم کاراته دختران دانشگاه حکیم سبزواری در مسابقات کاراته دانشگاه های منطقه ۹ کشور

حجاب انقلابی و انقلاب حجابی

نشست خبری مسؤولین دانشگاه حکیم سبزواری با اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان سبزوار نواخته شد

زنگ انقلاب در سبزوار نواخته شد(تصویری)

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

دوازده اشتباه جمعی زمانه ی انقلاب 57

نقشه جدید دشمن؛ نفوذ از ناحیه اقتصادی است

اصلاح و توسعه بیش از 19هزار متر شبکه آب در سبزوار

قهرمانی دانشگاه حکیم سبزواری در هندبال دانشجویان پسر منطقه ۹ کشور

ضرورت احداث کتابخانه های عمومی در مناطق حاشیه شهر سبزوار

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

افزایش حقوق بازنشستگان و فرهنگیان یکی از اولویت های بودجه 97 است

تیم والیبال شهرداری سبزوار قهرمان المپیاد ورزش های همگانی شد

نشست مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش با شهردار و شورای شهر سبزوار

تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه حکیم سبزواری و دانشگاه های افغانستان منعقد شد

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

رئیس جمهور کمتر از 15 درصد قدرت را در اختیار دارد

تولید۳۸۰ هزار نشاء گل در گلخانه های شهرداری سبزوار

افزایش تخت های بیمارستانی در سبزوار

ديكتاتور، تنهاست

مشاورین مدیر آموزش و پرورش سبزوار انتخاب شدند