کد خبر : 9470
Print
سبزوارنگار:

مردم سبزوار در جشن و ‍پایکوبی به سر می برند(طنز)

یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۶

سبزوارنگار/مردم سبزوار در جشن و ‍پایکوبی به سر می برند

به گزارش سبزوارنگار به نقل از نوماشوم، دکی جون اهل سررود، نماینده مردم سبزوار چند روز پیش اعلام کرد  مردم سبزوار در انتظار خبر خوشی باشند. بعد از اعلام این خبر مردم سبزوار سه شبانه روز هیچگونه غذایی نخوردند و مشتاقانه منتظر این خبر خوش ماندند.

اما این خبر خوش خیلی زود به سرانجام رسید و مدیرکل راه آهن منطقه 2 کشور برای بازدید از راه آهن سبزوار عازم این منطقه شد و اعلام کرد: اگر اعتبارات جذب شود راه آهن 40 کیلومتری سبزوار تا پایان سال 97 آماده بهره برداری می شود.

خبرنگار نوماشوم که در محل حضور داشت گزارش کرد بعد اعلام این خبر فوج فوج مسئولین حاضر در صحنه، غش می کردند و حتی بدن دکی جون اهل سررود، شل شده و برایش آب قند آوردند.

مردم سبزوار از دیروز در خیابان های این شهر شدیداً مشغول به جشن و پایکوبی هستند. مدیر نوماشوم در همین راستا و در حمایت از نمایندگان در جمع مردم خوشحال سبزوار گفت: اگر اعتبارات جذب شود یک استادیوم صدهزار نفری تا سال آینده در سبزوار احداث می کنیم و اگر اعتبارات دیگر هم جذب شود با توجه به جداشدن کاتالونیا از اسپانیا، تیم بارسلونا را خریداری می کنیم و اسمش را هم سبزوارلونا می گذاریم.

وی همچنین با اشاره به پیگیریهای نمایندگان اعلام کرد: اگر اعتبارات لازم جذب شود سنگ آهن بافق، مس سرچشمه، نساجی مازندران، تراکتورسازی تبریز،‌ لاستیک سازی کیان،‌ایستگاه فضایی ناسا، دانشگاه هاروارد،‌ لیگ بسکتبال آمریکا،‌ کنسرت ابی، آنتالیا و صددرصد کارخانه مرسدس بنز خریداری و به سبزوار منتقل خواهد شد. 

مدیر نوماشوم که صحبت هایش با دست و جیغ و هورای مردم همراه بود افزود: برای مواردی که مطرح شد همه رایزنی های لازم انجام شده و فقط منتظر تامین اعتبار هستیم و جای هیچ نگرانی نیست.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...