کد خبر : 9509
Print
شهردار سبزوار:

سرمایه گذاری؛ نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۵

سبزوارنگار/شهردار سبزوار در جلسه کارگاه اقتصاد مقاومتی که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و ایثارگران و رزمندگان در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد، ضمن تاکید بر حمایت و همراهی همه جانبه مجموعه شهرداری با سرمایه گذاران گفت: در راستای توسعه همه جانبه شهری، حوزه سرمایه گذاری نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است.

Image titleسبزوارنگار/شهردار سبزوار گفت: در راستای توسعه همه جانبه شهری، حوزه سرمایه گذاری نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است.

به گزارش سبزوارنگار به نقل از روابط عمومی شهرداری سبزوار، سید علی کوشکی در جلسه کارگاه اقتصاد مقاومتی که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و ایثارگران و رزمندگان در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد، ضمن تاکید بر حمایت و همراهی همه جانبه مجموعه شهرداری با سرمایه گذاران، افزود: از سرمایه گذاران به عنوان یک همراه برای توسعه شهری تکریم و حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: شهرداری ها می توانند با جذب و جلب سرمایه بخش خصوصی چه به لحاظ تخصص و چه به لحاظ توان مالی، نسبت به ارتقای تمام شاخص های رفاه شهری تلاش کنند.

او با تاکید بر اینکه در این زمینه می بایست نیازسنجی و هدف گذاری دقیق انجام داد، گفت: نیازهای شهروندان و مخاطبان با دنیای روز در حال تغییر است و این ما هستیم که می بایست با یک برنامه ریزی هدفمند برای این مهم تلاش کنیم.

شهردار سبزوار در ادامه روحیه جهادی و تفکر بسیجی را بهترین راه برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: می توان با این تفکر و حرکت جهادی در مسیر اقتصاد مقاومتی برای سازندگی شهر در همه حوزه ها مانند خدمات شهری، حمل و نقل، اداری و… گام های موثری برداشت.

کوشکی همچنین با تاکید بر اینکه یکی از اهداف ما در شهرداری تبدیل سبزوار از معبر به مقصد می باشد، بیان کرد: یکی از اصول مهم برای تحقق این مهم در این زمینه، سرمایه گذاری در حوزه های رفاهی و تفریحی است.

رئیس کمیسیون ایثار، مقاومت و امنیت شورای شهر سبزوار نیز در این جلسه ضمن تقدیر از شهردار سبزوار به جهت تعامل و همراهی با شورای شهر و داشتن روحیه بسیجی، گفت: نگاه آینده نگر در مدیریت شهری راه حل برون رفت از مشکلات است، برای خارج شدن از این مشکلات نیازمند ایده های جدید هستیم.

علی ارغیانی ادامه داد: در این راستا برای توسعه شهر روزافزون شهری می بایست ایده ها و برنامه ها با اجرای طرح ها هماهنگ باشد.

جلال تعصبی مشاور سرمایه گذاری ومشارکت های اقتصادی شهرداری سبزوار نیز گفت: ایجاد، تقویت انگیزه و رغبت سرمایه گذاران، تدوین طرح های مورد نیاز و تسریع در کار سرمایه گذاران در جذب و رونق سرمایه گذاری حائز اهمیت است.

بروغنی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر هم گفت: بسته جامع فرصت‌های سرمایه‌گذاری با رویکردهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، دستیابی به اهداف چشم انداز توسعه متوازن شهر سبزوار را ممکن می‌سازد، شهرداری می تواند با همراهی دستگاه های اجرایی بخصوص نهادهای دارای زیرساخت نقش بسزایی در اجرایی شدن سریعتر پروژه‌های سرمایه گذاری داشته باشد.

نمدچیان نماینده ایثارگران سبزوار نیز ضمن تقدیر از شهردار و اعضای شورای شهر به جهت اقدامات صورت گرفته در سطح شهر، آمادگی و حمایت این قشر از عموم شهر را از شهرداری و شورای شهر در بخش های مختلف اعلام کرد.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
خبرهای ویژه

مرکز مشاوره تخصصی کودکان اوتیسم تاسیس می شود

علوم اجتماعی و محدودیت‌های قدرت

سرمایه گذاری؛ نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است

تخصیص 500 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه مناطق روستایی خراسان رضوی

مهمترین اولویت های شورای اسلامی شهر سبزوار

چهار بحران در مقابل تمدن ایران!

مردی که معلولیت را بی اثر کرد

کسب عناوین برتر استانی توسط بانوان ووشو کار سبزوار

برخورد با متخلفان ساختمانی

شکست را بپذیریم!

مجازات توهین به معلمین؛ سه تا شش ماه حبس خواهد بود

برگزاری نوزدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس در سبزوار

همکاری با انجمن اسلامی معلمان برای ما افتخار است

اولویت های کاری فرمانداران معرفی شد

آیین افتتاح نمایشگاه جاذبه های گردشگری ومعرفی اقوام ایرانی وصنایع دستی برگزار شد

معلمان گاهی به خاطر مطالبات صنفی، برچسب ضد امنیتی می خورند

سرمایه داروسازی طاها، طی سی ماه گذشته، 6برابر شده است

کمک 800 میلیارد ریالی خیران به آموزش و پرورش خراسان رضوی

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم

60 درصد مدارس خراسان رضوی و 40 درصد مدارس سبزوار نیازمند بازسازی است

افزایش 68درصدی سهام سهامداران داروسازی طاها

سبزوار با ۸۵ هزار بوته گل به استقبال بهار می رود

سطح دانش فنی و آزمایشگاهی دانشگاه حکیم سبزواری تحسین برانگیز است

منزل حمید ممتحنی به دانشگاه حکیم سبزواری واگذار شد

احکام اعضای جدید هیات منصفه مطبوعات خراسان رضوی صادر شد

اعتبار یک و نیم میلیارد تومانی پیاده روسازی معابر

پوشش تنه درختان سبزوار با ترکیب غیر شیمیایی

سند جامع سلامت خراسان رضوی تدوین شد

هیأت رئیسه و مسؤولین کمیته های انجمن اسلامی معلمان سبزوار انتخاب شدند

فصل‌نامه «بیهق‌نامه» با حضور وزیر ارشاد رونمایی شد

سبزوارنگار