کد خبر : 9509
Print
شهردار سبزوار:

سرمایه گذاری؛ نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵

سبزوارنگار/شهردار سبزوار در جلسه کارگاه اقتصاد مقاومتی که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و ایثارگران و رزمندگان در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد، ضمن تاکید بر حمایت و همراهی همه جانبه مجموعه شهرداری با سرمایه گذاران گفت: در راستای توسعه همه جانبه شهری، حوزه سرمایه گذاری نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است.

Image titleسبزوارنگار/شهردار سبزوار گفت: در راستای توسعه همه جانبه شهری، حوزه سرمایه گذاری نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است.

به گزارش سبزوارنگار به نقل از روابط عمومی شهرداری سبزوار، سید علی کوشکی در جلسه کارگاه اقتصاد مقاومتی که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و ایثارگران و رزمندگان در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد، ضمن تاکید بر حمایت و همراهی همه جانبه مجموعه شهرداری با سرمایه گذاران، افزود: از سرمایه گذاران به عنوان یک همراه برای توسعه شهری تکریم و حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: شهرداری ها می توانند با جذب و جلب سرمایه بخش خصوصی چه به لحاظ تخصص و چه به لحاظ توان مالی، نسبت به ارتقای تمام شاخص های رفاه شهری تلاش کنند.

او با تاکید بر اینکه در این زمینه می بایست نیازسنجی و هدف گذاری دقیق انجام داد، گفت: نیازهای شهروندان و مخاطبان با دنیای روز در حال تغییر است و این ما هستیم که می بایست با یک برنامه ریزی هدفمند برای این مهم تلاش کنیم.

شهردار سبزوار در ادامه روحیه جهادی و تفکر بسیجی را بهترین راه برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: می توان با این تفکر و حرکت جهادی در مسیر اقتصاد مقاومتی برای سازندگی شهر در همه حوزه ها مانند خدمات شهری، حمل و نقل، اداری و… گام های موثری برداشت.

کوشکی همچنین با تاکید بر اینکه یکی از اهداف ما در شهرداری تبدیل سبزوار از معبر به مقصد می باشد، بیان کرد: یکی از اصول مهم برای تحقق این مهم در این زمینه، سرمایه گذاری در حوزه های رفاهی و تفریحی است.

رئیس کمیسیون ایثار، مقاومت و امنیت شورای شهر سبزوار نیز در این جلسه ضمن تقدیر از شهردار سبزوار به جهت تعامل و همراهی با شورای شهر و داشتن روحیه بسیجی، گفت: نگاه آینده نگر در مدیریت شهری راه حل برون رفت از مشکلات است، برای خارج شدن از این مشکلات نیازمند ایده های جدید هستیم.

علی ارغیانی ادامه داد: در این راستا برای توسعه شهر روزافزون شهری می بایست ایده ها و برنامه ها با اجرای طرح ها هماهنگ باشد.

جلال تعصبی مشاور سرمایه گذاری ومشارکت های اقتصادی شهرداری سبزوار نیز گفت: ایجاد، تقویت انگیزه و رغبت سرمایه گذاران، تدوین طرح های مورد نیاز و تسریع در کار سرمایه گذاران در جذب و رونق سرمایه گذاری حائز اهمیت است.

بروغنی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر هم گفت: بسته جامع فرصت‌های سرمایه‌گذاری با رویکردهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، دستیابی به اهداف چشم انداز توسعه متوازن شهر سبزوار را ممکن می‌سازد، شهرداری می تواند با همراهی دستگاه های اجرایی بخصوص نهادهای دارای زیرساخت نقش بسزایی در اجرایی شدن سریعتر پروژه‌های سرمایه گذاری داشته باشد.

نمدچیان نماینده ایثارگران سبزوار نیز ضمن تقدیر از شهردار و اعضای شورای شهر به جهت اقدامات صورت گرفته در سطح شهر، آمادگی و حمایت این قشر از عموم شهر را از شهرداری و شورای شهر در بخش های مختلف اعلام کرد.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
آخرین اخبار

عبور از روحانی به عبور از نظام متصل می شود

پنجمین جلسه استقبال از بهار ۹۷ در سبزوار برگزار شد

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

نوید بازگشت امید به سیاست ایران!

از انقلاب دفاع می کنم

مدرسه جعبه سیاه جامعه است

گفتمان اعضای پیشتازان و شوراهای دانش آموزی با فرماندار شهرستان سبزوار

هیچکس در پاسخگویی به مردم مستثنا نیست

کسب دو مدال برنز توسط تیم کاراته دختران دانشگاه حکیم سبزواری در مسابقات کاراته دانشگاه های منطقه ۹ کشور

حجاب انقلابی و انقلاب حجابی

نشست خبری مسؤولین دانشگاه حکیم سبزواری با اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان سبزوار نواخته شد

زنگ انقلاب در سبزوار نواخته شد(تصویری)

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

دوازده اشتباه جمعی زمانه ی انقلاب 57

نقشه جدید دشمن؛ نفوذ از ناحیه اقتصادی است

اصلاح و توسعه بیش از 19هزار متر شبکه آب در سبزوار

قهرمانی دانشگاه حکیم سبزواری در هندبال دانشجویان پسر منطقه ۹ کشور

ضرورت احداث کتابخانه های عمومی در مناطق حاشیه شهر سبزوار

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

افزایش حقوق بازنشستگان و فرهنگیان یکی از اولویت های بودجه 97 است

تیم والیبال شهرداری سبزوار قهرمان المپیاد ورزش های همگانی شد

نشست مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش با شهردار و شورای شهر سبزوار

تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه حکیم سبزواری و دانشگاه های افغانستان منعقد شد

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

رئیس جمهور کمتر از 15 درصد قدرت را در اختیار دارد

تولید۳۸۰ هزار نشاء گل در گلخانه های شهرداری سبزوار

افزایش تخت های بیمارستانی در سبزوار

ديكتاتور، تنهاست

مشاورین مدیر آموزش و پرورش سبزوار انتخاب شدند