کد خبر : 9509
Print
شهردار سبزوار:

سرمایه گذاری؛ نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۵

سبزوارنگار/شهردار سبزوار در جلسه کارگاه اقتصاد مقاومتی که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و ایثارگران و رزمندگان در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد، ضمن تاکید بر حمایت و همراهی همه جانبه مجموعه شهرداری با سرمایه گذاران گفت: در راستای توسعه همه جانبه شهری، حوزه سرمایه گذاری نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است.

Image titleسبزوارنگار/شهردار سبزوار گفت: در راستای توسعه همه جانبه شهری، حوزه سرمایه گذاری نیازمند ایجاد پیوست اقتصادی و گردشگری است.

به گزارش سبزوارنگار به نقل از روابط عمومی شهرداری سبزوار، سید علی کوشکی در جلسه کارگاه اقتصاد مقاومتی که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و ایثارگران و رزمندگان در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد، ضمن تاکید بر حمایت و همراهی همه جانبه مجموعه شهرداری با سرمایه گذاران، افزود: از سرمایه گذاران به عنوان یک همراه برای توسعه شهری تکریم و حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: شهرداری ها می توانند با جذب و جلب سرمایه بخش خصوصی چه به لحاظ تخصص و چه به لحاظ توان مالی، نسبت به ارتقای تمام شاخص های رفاه شهری تلاش کنند.

او با تاکید بر اینکه در این زمینه می بایست نیازسنجی و هدف گذاری دقیق انجام داد، گفت: نیازهای شهروندان و مخاطبان با دنیای روز در حال تغییر است و این ما هستیم که می بایست با یک برنامه ریزی هدفمند برای این مهم تلاش کنیم.

شهردار سبزوار در ادامه روحیه جهادی و تفکر بسیجی را بهترین راه برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: می توان با این تفکر و حرکت جهادی در مسیر اقتصاد مقاومتی برای سازندگی شهر در همه حوزه ها مانند خدمات شهری، حمل و نقل، اداری و… گام های موثری برداشت.

کوشکی همچنین با تاکید بر اینکه یکی از اهداف ما در شهرداری تبدیل سبزوار از معبر به مقصد می باشد، بیان کرد: یکی از اصول مهم برای تحقق این مهم در این زمینه، سرمایه گذاری در حوزه های رفاهی و تفریحی است.

رئیس کمیسیون ایثار، مقاومت و امنیت شورای شهر سبزوار نیز در این جلسه ضمن تقدیر از شهردار سبزوار به جهت تعامل و همراهی با شورای شهر و داشتن روحیه بسیجی، گفت: نگاه آینده نگر در مدیریت شهری راه حل برون رفت از مشکلات است، برای خارج شدن از این مشکلات نیازمند ایده های جدید هستیم.

علی ارغیانی ادامه داد: در این راستا برای توسعه شهر روزافزون شهری می بایست ایده ها و برنامه ها با اجرای طرح ها هماهنگ باشد.

جلال تعصبی مشاور سرمایه گذاری ومشارکت های اقتصادی شهرداری سبزوار نیز گفت: ایجاد، تقویت انگیزه و رغبت سرمایه گذاران، تدوین طرح های مورد نیاز و تسریع در کار سرمایه گذاران در جذب و رونق سرمایه گذاری حائز اهمیت است.

بروغنی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر هم گفت: بسته جامع فرصت‌های سرمایه‌گذاری با رویکردهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، دستیابی به اهداف چشم انداز توسعه متوازن شهر سبزوار را ممکن می‌سازد، شهرداری می تواند با همراهی دستگاه های اجرایی بخصوص نهادهای دارای زیرساخت نقش بسزایی در اجرایی شدن سریعتر پروژه‌های سرمایه گذاری داشته باشد.

نمدچیان نماینده ایثارگران سبزوار نیز ضمن تقدیر از شهردار و اعضای شورای شهر به جهت اقدامات صورت گرفته در سطح شهر، آمادگی و حمایت این قشر از عموم شهر را از شهرداری و شورای شهر در بخش های مختلف اعلام کرد.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
آخرین اخبار

مجوز هفته نامه ملک بیداری ویژه سبزوار صادر شد

افکار عمومي و چند نکته ! ​

دفتر صنایع دانشگاه حکیم سبزواری با حضور مسولان و فعالان عرصه صنعت سبزوار و مسولان و اساتید دانشگاه افتتاح شد

بیش از 9 هزار دانش آموز سبزواری خدمات دندانپزشکی گرفتند

تقدیر از فرماندار ویژه سبزوار به عنوان مقام برتر استان در جشن نوروزگاه

ذخیره ۴۰هزار تن گندم در سیلوهای سبزوار

لزوم همکاری تمام نهادها برای مقابله با تکدی گری در سبزوار

مشکل اصلاح‌طلبان این است که نمی‌گویند چگونه می‌خواهند شعارهای خود را محقق کنند

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

حمایت از کالای ایرانی به فرهنگ سازی نیاز دارد

از شریعتی ساواکی تا مصدق انگلیسی!!

دولت تا اطلاع ثانوی تدارکاتچی است!

برای مردی از تبار خدمت و فروتنی!

وضعیت مرکز معاینه فنی خودرو سبک بیهقی سبزوار افتضاح است

امور شرعی با اجبار و تحمیل سازگار نیست

هلال احمر در نهادینه سازی فرهنگ رانندگی پیشگام است

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

سبزوار؛ خانه تاریخی استیری

حذف کنکور 97 برای هنرجویان شاخه فنی و حرفه‌ای

افشای اطلاعات شخصی مشترکان توسط اپراتورها ممنوع شد

سالانه ۱۶۰ نخبه به جمعیت نخبگان خراسان رضوی افزوده می شود

تصفیه ‌خانه شهرک صنعتی سبزوار احداث می شود

کسب مقام دوم رقابت های قهرمانی هندبال دختران دانشجوی دانشگاه های منطقه ۹ کشور توسط تیم دانشگاه حکیم سبزواری

چرا سیاست در ایران بسیار جذاب است؟

بزرگداشت حکیم حاج ملاهادی سبزواری در سبزوار

پژوهشگران برتر دانشگاه حکیم سبزواری تقدیر شدند

حکیم سبزواری به عنوان خاتم الفلاسفه شناخته می شود

حمید ضیایی‌پرور مدیرکل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها شد