کد خبر : 9618
Print
رئیس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس:

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲

سبزوارنگار/ #رئیس_کمیته_ارتباطات و مخابرات_مجلس گفت: نباید در #اطلاعات مردم سرک کشیده شود اگر کاربر بفهمد که به اطلاعات او سرک می‌کشیم مطمئنا بی‌اعتماد می‌شود و کاربر از سیستم داخلی استفاده نمی‌کند.

Image titleسبزوارنگار/ #رئیس_کمیته_ارتباطات و مخابرات_مجلس گفت: نباید در #اطلاعات مردم سرک کشیده شود اگر کاربر بفهمد که به اطلاعات او سرک می‌کشیم مطمئنا بی‌اعتماد می‌شود و کاربر از سیستم داخلی استفاده نمی‌کند.

به گزارش سبزوارنگار به نقل از ایلنا، رمضانعلی #سبحانی‌فر، #نماینده _مردم_سبزوار و #رئیس_کمیته ارتباطات ومخابرات مجلس شورای اسلامی در همایش یکصدوچهل‌ویکمین سالگرد تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و جشنواره فاوا با اشاره به تحولات بسیار زیاد برای وزارت ارتباطات از زمان دولت نهم و دهم تا به امروز گفت: قرار بود قبل از سال 92 با بی‌تدبیری انجام شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منحل شود و این وزارتخانه با وزارت راه و شهرسازی ادغام شود در حالی که مجلس شورای اسلامی با طرح فوریتی و با تعداد بالای آرای 191 رای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را احیا کرد و اگر این کار انجام نمی‌شد امروز وزارت ارتباطات وجود نداشت.

#سبحانی‌فر تاکید کرد:‌ در حال حاضر از عصر ارتباطات عبور کردیم و به عصر اطلاعات رسیدیم فضای مجازی و پیام‌رسان‌ها توانسته است تا کارهای بزرگ مردم را حل کنند.

#رئیس_کمیته_ارتباطات و مخابرات_مجلس با بیان اینکه در #مجلس نسبت به آذری جهرمی تغییر نگاه ایجاد شده گفت: نگاه مجلس شورای اسلامی نسبت به روز رای اعتماد به وزیر ارتباطات محمد جواد آذری جهرمی تغییر بسیار زیادی پیدا کرده و وزیر ارتباطات طرفداران زیادی در مجلس دارند.

#سبحانی‌فر با اشاره به وضعیت فعلی ارتباطات گفت:‌اکنون دیگر همه خانواده‌ها و بخش‌های کشور با ارتباطات درگیر هستند باید زیرساخت‌ها ی این مساله در کشور توسعه پیدا کند یکی از ضروریات اصلی این است که پهنای باند کشور گسترش بزرگی داشته باشد و بدین منظور نیاز است تا بخش خصوصی به واردات پهنای باند مشغول شود تا علاوه بر ایجاد رقابت قیمت نیز کاهش پیدا کند.

وی تاکید کرد: باید کیفیت در حوزه ارتباطات افزایش پیدا کند.

#نماینده_مردم_سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت نکته کلیدی در مسائل است اظهار داشت: باید امنیت رعایت شود اگر مردم اعتماد نکنند از سیستمی که بخش دولتی یا خصوصی باشد سرویس دریافت نمی‌کند همین مساله باعث شد تا زمانی که تلگرام برای مدت کوتاهی بسته شد مردم استقبال چندانی از پیام‌رسان‌های داخلی به دلیل بی‌اعتمادی نداشته باشند و تنها 4 تا 5 میلیون نفر به پیام‌رسان‌های داخلی مهاجرت کردند.

#رئیس_کمیته_ارتباطات و مخابرات_مجلس افزود: نباید در #اطلاعات مردم سرک کشیده شود اگر کاربر بفهمد که به اطلاعات او سرک می‌کشیم مطمئنا بی‌اعتماد می‌شود و کاربر از سیستم داخلی استفاده نمی‌کند.

#سبحانی‌فر با اشاره به نقش مهم بخش خصوصی گفت: باید کارها به بخش خصوصی واگذار شود نباید یک شرکت دولتی در جشنواره جایزه ببرد و باید فضا، فضای فعالیت بخش خصوصی باشد.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
اسلایدشو خبر

لزوم همکاری تمام نهادها برای مقابله با تکدی گری در سبزوار

مشکل اصلاح‌طلبان این است که نمی‌گویند چگونه می‌خواهند شعارهای خود را محقق کنند

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

دولت تا اطلاع ثانوی تدارکاتچی است!

امور شرعی با اجبار و تحمیل سازگار نیست

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

حذف کنکور 97 برای هنرجویان شاخه فنی و حرفه‌ای

افشای اطلاعات شخصی مشترکان توسط اپراتورها ممنوع شد

سالانه ۱۶۰ نخبه به جمعیت نخبگان خراسان رضوی افزوده می شود

تصفیه ‌خانه شهرک صنعتی سبزوار احداث می شود

بزرگداشت حکیم حاج ملاهادی سبزواری در سبزوار

حکیم سبزواری به عنوان خاتم الفلاسفه شناخته می شود

تعطیل کردن نقد در جامعه به ضرر خود مسئولین است

باید ضمانت اجرایی منشور حقوق شهروندی تضمین شود

اصلاح‌طلبان بین منفعت خودشان و منافع ملی، منافع ملی را انتخاب کردند

حکومت ها به مردم‌محوری روی بیاورند

فاشیسم دم در ایستاده است!

گریس چرخ های بوروکراسی

مبارزه با اژدهای هفت سر فساد

انقلاب مخصوص طبقه خاصی نیست

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

عبور از روحانی به عبور از نظام متصل می شود

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

از انقلاب دفاع می کنم

هیچکس در پاسخگویی به مردم مستثنا نیست

حجاب انقلابی و انقلاب حجابی

دوازده اشتباه جمعی زمانه ی انقلاب 57

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»