کد خبر : 9618
Print
رئیس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس:

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲

سبزوارنگار/ #رئیس_کمیته_ارتباطات و مخابرات_مجلس گفت: نباید در #اطلاعات مردم سرک کشیده شود اگر کاربر بفهمد که به اطلاعات او سرک می‌کشیم مطمئنا بی‌اعتماد می‌شود و کاربر از سیستم داخلی استفاده نمی‌کند.

Image titleسبزوارنگار/ #رئیس_کمیته_ارتباطات و مخابرات_مجلس گفت: نباید در #اطلاعات مردم سرک کشیده شود اگر کاربر بفهمد که به اطلاعات او سرک می‌کشیم مطمئنا بی‌اعتماد می‌شود و کاربر از سیستم داخلی استفاده نمی‌کند.

به گزارش سبزوارنگار به نقل از ایلنا، رمضانعلی #سبحانی‌فر، #نماینده _مردم_سبزوار و #رئیس_کمیته ارتباطات ومخابرات مجلس شورای اسلامی در همایش یکصدوچهل‌ویکمین سالگرد تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و جشنواره فاوا با اشاره به تحولات بسیار زیاد برای وزارت ارتباطات از زمان دولت نهم و دهم تا به امروز گفت: قرار بود قبل از سال 92 با بی‌تدبیری انجام شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منحل شود و این وزارتخانه با وزارت راه و شهرسازی ادغام شود در حالی که مجلس شورای اسلامی با طرح فوریتی و با تعداد بالای آرای 191 رای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را احیا کرد و اگر این کار انجام نمی‌شد امروز وزارت ارتباطات وجود نداشت.

#سبحانی‌فر تاکید کرد:‌ در حال حاضر از عصر ارتباطات عبور کردیم و به عصر اطلاعات رسیدیم فضای مجازی و پیام‌رسان‌ها توانسته است تا کارهای بزرگ مردم را حل کنند.

#رئیس_کمیته_ارتباطات و مخابرات_مجلس با بیان اینکه در #مجلس نسبت به آذری جهرمی تغییر نگاه ایجاد شده گفت: نگاه مجلس شورای اسلامی نسبت به روز رای اعتماد به وزیر ارتباطات محمد جواد آذری جهرمی تغییر بسیار زیادی پیدا کرده و وزیر ارتباطات طرفداران زیادی در مجلس دارند.

#سبحانی‌فر با اشاره به وضعیت فعلی ارتباطات گفت:‌اکنون دیگر همه خانواده‌ها و بخش‌های کشور با ارتباطات درگیر هستند باید زیرساخت‌ها ی این مساله در کشور توسعه پیدا کند یکی از ضروریات اصلی این است که پهنای باند کشور گسترش بزرگی داشته باشد و بدین منظور نیاز است تا بخش خصوصی به واردات پهنای باند مشغول شود تا علاوه بر ایجاد رقابت قیمت نیز کاهش پیدا کند.

وی تاکید کرد: باید کیفیت در حوزه ارتباطات افزایش پیدا کند.

#نماینده_مردم_سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت نکته کلیدی در مسائل است اظهار داشت: باید امنیت رعایت شود اگر مردم اعتماد نکنند از سیستمی که بخش دولتی یا خصوصی باشد سرویس دریافت نمی‌کند همین مساله باعث شد تا زمانی که تلگرام برای مدت کوتاهی بسته شد مردم استقبال چندانی از پیام‌رسان‌های داخلی به دلیل بی‌اعتمادی نداشته باشند و تنها 4 تا 5 میلیون نفر به پیام‌رسان‌های داخلی مهاجرت کردند.

#رئیس_کمیته_ارتباطات و مخابرات_مجلس افزود: نباید در #اطلاعات مردم سرک کشیده شود اگر کاربر بفهمد که به اطلاعات او سرک می‌کشیم مطمئنا بی‌اعتماد می‌شود و کاربر از سیستم داخلی استفاده نمی‌کند.

#سبحانی‌فر با اشاره به نقش مهم بخش خصوصی گفت: باید کارها به بخش خصوصی واگذار شود نباید یک شرکت دولتی در جشنواره جایزه ببرد و باید فضا، فضای فعالیت بخش خصوصی باشد.

نظر دهید ...
نظر شما :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
تصویر امنیتی :
CAPTCHA
نظرات شما ...
مردم و مسؤولین

افکار عمومي و چند نکته ! ​

رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است

وضعیت مرکز معاینه فنی خودرو سبک بیهقی سبزوار افتضاح است

تحمل جامعه؛ حدی دارد

نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود

⁣رفراندوم حقِ نسلِ جدید است

تمامی تلاشم را در جهت دفاع از کیان آموزش و پرورش به کار خواهم بست

علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد

گریس چرخ های بوروکراسی

مسئولان قدر مردم ایران را ندانستند

نقطه پایانی بر یک آپارتاید!

از انقلاب دفاع می کنم

با وجود هزار انتقاد ریز و درشت

«رفراندوم»؛ راهِ حل اختلاف درباره ی چگونگی نظر «مردم»

شکست اخلاقی آموزش و پرورش

ديكتاتور، تنهاست

سهم خواهی بی ثمر

انتقاد حق مردم است

برای گشایش فضای گفت‌وگو و اعتراض اقدامات عملی صورت گیرد

بازیچه بیگانگان یا آتشفشان‌های خودساخته؟

همنوایی با معترضان با هدف انتقام انتخاباتی از دولت غلط بود

دبیرخانه مجازی توسعه پایدار شهرستان سبزوار تشکیل می شود

شفافیت؛ مهمترین رکن بودجه97 است

حوزه‌های علمیه نباید آلوده به بودجه‌های دولتی شوند

دولت؛ بازنگری اساسی در هزینه‌های غیرضروری مبتنی بر رانت انجام نداده است

از روحانی ناامیدیم ولی از خودمان نه!

استاني شدن بودجه آموزش‌و‌پرورش؛ فرصت يا چالش‌؟

استبداد راه را بر فریب و دورویی باز می‌کند

علوم اجتماعی و محدودیت‌های قدرت

باید تکلیف خود را درباره «پلورالیسم» در جامعه روشن کنیم